Участь в обласній онлайн-нараді

Дата: 14.06.2021 16:49

14 червня 2021 року в онлайн-режимі відбулась обласна апаратна нарада  з  головами районних державних адміністрацій  та  територіальних громад за участю керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

В районній студії участь взяли заступники голови райдержадміністрації Володимир Скалій, Михайло Мурга, начальник  управління правого забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації Оксана Баленко, начальник відділу юридичного забезпечення та супроводу діяльності органів місцевого самоврядування управління правого забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації Катерина Клапай, завідувач сектору з питань оборони та цивільного захисту апарату райдержадміністрації Оксана Шпатарюк.

Повноваження органів місцевого самоврядування в частині перегляду регуляторних актів доповіла Олеся Данілова – завідувач Сектору Державної регуляторної служби України у Вінницькій області.

Заступник директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації – начальник управління планування, оповіщення, цивільного захисту, навчання населення та забезпечення діяльності мережі пунктів управління Сергій Дев’ятий інформував щодо комплексної перевірки виконання вимог зконів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб у Вінницькій області.

Про інтернет-субвенцію для громад та співпрацю з Мінцифрою інформував радник голови облдержадміністрації Андрій Кавунець.