Про законопроект про деолігархізацію розповів Президент України Володимир Зеленський на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Економіка без олігархів».

Дата: 15.06.2021 14:47

«Ми хочемо країну працюючих правил, працюючих законів, незалежних засобів масової інформації, відкритих та вільних. Саме тому я зробив перший крок, аби демонтувати визначальний вплив олігархів на нашу політику, на життя, на майбутнє української держави. Це законопроект про деолігархізацію. Це фундамент для подальшої нормативно-правової бази, яка поставить на перше місце захист інтересів України і захист всіх платників податків. Наше суспільство чекає швидких та зрозумілих законодавчих ініціатив, які мають запровадити ефективні антитрастові інструменти для подолання цієї олігархічної системи», - розповів Володимир Зеленський.