Участь у Всеукраїнському Турнір зі змішаних єдиноборств ММА «КУБОК ПОДІЛЛЯ»

Дата: 16.06.2021 10:11

12 червня 2021 року в м.Вінниця у ТРЦ «Мегамол» відбувся І-й Всеукраїнський Турнір зі змішаних єдиноборств ММА «КУБОК ПОДІЛЛЯ». В змагання взяли участь близько 300 спортсменів з Київської, Вінницької, Одеської, Львівської, Житомирської, Черкаської, Хмельницької та Закарпатської областей.

В склад команди Вінницької області ввійшли 18 спортсменів  клубу бойових мистецтв «ГЕПАРД» м.Тульчин (вік 10-17 років).

Поєдинки одночасно проходили у трьох октагонах, були цікавими та напруженими з жагою до перемоги кожного спортсмена.

В результаті наші «Гепардівці»  змогли здобути 11 нагород.

Золото отримали: Бойчук Вололимир, Очеретний Ростислав, Тимчик Ігор. Срібло дісталось: Буженко Єві, Бойчук Мирославі, Єкімцову Костянтину, Шимку Дмитру, Розлучному Богдану та Пекарському Богдану.

Бронзу здобули: Якубенко Василь та Ковтун Максим.

Окрасою турніру стали професійні поєдинки в двох з яких приймали участь бійці клубу бойових мистецтв «ГЕПАРД» м.Тульчин – Вадим Сакал та Дєдов Олександр. Першим в октагон вийшов Дєдов Олександр, якому протистояв спортсмен з Вінниці. В третьому раунді удушливим прийомом перемогу здобув наш спортсмен.

Свій черговий 15 професійний поєдинок в даному турнірі провів Вадим Сакал, якому протистояв боєць з м.Обухів. В результаті удушливого прийому  перемога дісталась нашому спортсмену в другому раунді.