В Тульчинському районі відбувся турнір з тенісу настільного

Дата: 16.06.2021 16:15

16 червня 2021 року розпочався попередній відбірковий етап змагань з тенісу настільного в рамках обласного турніру за сприяння народного депутата України Ірини Борзової у Тульчинському районі.

Участь у змаганнях беруть 32 спортсмени із 8 територіальних громад (Тульчинська, Брацлавська, Крижопільська, Томашпільська, Піщанська, Городківська, Вапнярська, Шпиківська ТГ). Серед учасників змагань 22 депутати.

На урочистому відкритті були присутні почесні гості: перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Наталя Заболотна, голова Тульчинської районної адміністрації Олександр Гаврилюк, заступник  начальника управління спорту та рухової активності Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації Наталія Токар, заступники голови Тульчинської районної адміністрації Михайло Мурга і Сергій Чепернатий.

У своєму виступі голова Тульчинської районної адміністрації Олександр Гаврилюк побажав учасникам отримати задоволення від змагального процесу, виявити найкращих, адже мета Тульчинського району в цих змаганнях – бути найкращими. Також розповів про перспективні плани проведення оздоровчих та спортивно-масових заходів у об’єднаному районі серед усіх громад на базі кращих об’єктів спортивної інфраструктури.

За підсумками змагань переможці та призери серед чоловіків та жінок будуть нагороджені подвійними дипломами від народного депутата України Ірини Борзової та голови Тульчинської районної державної адміністрації Олександра Гаврилюка, медалями відповідних гатунків, пам’ятними статуетками.

При підведенні підсумку у командному заліку серед територіальних громад перемогу здобули: Крижопільська – третє місце, Городківська – друге, золото отримала Тульчинська громада.

Призерами стали Артур Теплий – 3 місце, Олег Яковенко – друге, Максим Іванчук – перше місце.