Участь в засіданні круглого столу на тему: «Інформаційне, правове та управлінське забезпечення інноваційного розвитку регіону»

Дата: 17.06.2021 16:31

Вінницький державний педагогічний університет ім..М.Коцюбинського спільно з ДНУ «Інститут інформатизації, безпеки і права Національної академії Правових наук України», Департаментом кіберполіції Національної поліції України, Міжрегіональним Управлінням НАДС у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях, Центрально-Західним міжрегіональним управлінням Мінюсту України, 17 червня  2021 року організували засідання круглого столу на тему: «Інформаційне, правове та управлінське забезпечення інноваційного розвитку регіону».

В районній студії учасниками Круглого столу били: керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда, начальник управління правого забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації Оксана Баленко, начальник відділу юридичного забезпечення та супроводу діяльності органів місцевого самоврядування управління правого забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації Катерина Клапай.

Учасниками було обговорено проблеми правового забезпечення новітніх суспільних відносин в умовах інформаційного суспільства та  цифрової трансформації, електронного управління та електронної демократії на територіальному рівні, забезпечення кібернетичної безпеки та боротьби з кіберзлочинністю, правового забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування в контексті децентралізації державної влади, інноваційного розвитку територіальних громад як основи конкурентоздатності регіону, кадрового забезпечення та підготовки фахівців для  системи публічного управління регіону.