Робочий день в Томашпільській громаді

Дата: 18.06.2021 09:08

17 червня 2021 року заступник начальника управління соціального захисту населення Тульчинської районної державної адміністрації Бурдо Ольга Олександрівна, начальник відділу соціальної підтримки пільгових категорій громадян та осіб з інвалідністю №1 м. Тульчин Сотоцька Альона Сергіївна та начальник відділу по роботі з персоналом та з юридичних питань Корчак Василь Васильович здійснили робочу поїздку до Томашпільської територіальної громади.

Проведено плідну роботу зі старостами, діловодами, інспекторами старостатів, працівниками та керівним складом відділу соціального захисту населення громади.

Детально роз’яснено про зміни в законодавстві з приводу надання всіх видів державної підтримки населенню.

Обговорено ряд проблемних питань, які виникають в процесі спільної роботи з програмним комплексом «Соціальна громада».

Зустріч відбулась в центральній садибі Томашпільської територіальної громади, тривала біля трьох годин. Учасники зібрання отримали відповіді на всі підготовлені запитання та опрацювали механізм подальшої співпраці.