Соціальний захист населення та підсумки чергового весняного призову до лав ЗСУ: теми щотижневої апаратної наради

Дата: 22.06.2021 14:09

Сьогодні, 22 червня 2021 року відбулась апаратна нарада за участю заступників голови райдержадміністрації Сергія Чепернатого, Володимира Скалія, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, начальників: управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, головних спеціалістів апарату райдержадміністрації, керівників управлінь, відділів та служб району.

О 10.00 годині перед початком проведення наради оголошено Хвилину пам’яті за загиблими у роки Другої світової війни.

Військовий комісар Тульчинського РТЦК та СП, підполковник Роман Сватко інформував про підсумки чергового весняного призову до лав Збройних Сил України.

В зону обслуговування Тульчинського РТЦК та СП входять Тульчинська міська, Брацлавська та Шпиківська селищні громади.

На військовому обліку перебуває 950 призовників, підлягає призову на строкову військову службу у ЗСУ 567 чоловік.

План відправок на строкову військову службу у червні-липні 2021 року виконано на  100%.

Планове завдання по військовій службі за контрактом в І кварталі 2021 року виконано на 92%.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Богач доповів про соціальний захист: проблематику та розподіл повноважень.

Населення Тульчинського району становить 154213 осіб. Соціальний паспорт Тульчинського району складає (осіб):

• громадяни постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС – 1331;
  • зайняте населення – 15833;
  • безробітне населення – 2972;
  • отримувачі допомог – 12079;
  • отримувачі субсидій – 25991;
  • осіб з інвалідністю – 7657;
  • пенсіонерів – 42220;
  • діти сироти, діти позбавлені батьківського піклування 159;
  • діти з інвалідністю – 545;
  • учасники бойових дій – 2105, з них 1633 учасники АТО;
  • діти війни – 10639;
  • учасники війни – 1252;
  • особи з інвалідністю в результаті війни 292, з них 46 учасники АТО;
  • діти потерпілі внаслідок аварії на ЧАЕС – 4065;

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації надається 101 послуга, з усіма територіальними громадами району підписано угоду про співпрацю. Постійно проводяться виїзні та онлайн-наради, навчання з приводу інформаційно-роз’яснювальної роботи з соціального захисту населення.

За шість місяців 2021 року нараховано та виплачено:

• державних допомог на суму 101,9 млн.грн;
  • субсидії на суму 102,3 млн.грн;
  • пільги по оплаті за надані ЖКП, а також тверде паливо та скраплений газ на суму 21921,8 тис.грн.

У зв’язку з введенням монетизації пільг у готівковій та безготівковій грошовій формі, пільги нараховані у безготівковій формі 5281 пільговикам на загальну суму 11688,6 тис.грн та у готівковій – 2205 чол. на загальну суму 10233,1 тис.грн. Тверде паливо та скраплений газ 1356 чол. на загальну суму 3096,5 тис.грн. За програмами соціального захисту громадян, які потерпіли внаслідок ЧАЕС використано 2352,2 тис.грн.

Виплата щорічної одноразової грошової допомоги 3574 ветеранам війни до 5 травня становить 4780,2 тис.грн. На соціальний захист учасників АТО/ООС, військовослужбовців та їх сімей використано 163,1 тис.грн.

6 жінкам присвоєно Почесне звання "Мати-героїня" з виплатою  одноразової матеріальної допомоги.

За звітний період на оздоровлення за кошти державного бюджету направлено 20 дітей із числа пільгових категорій.

Заступник голови райдержадміністрації Сергій Чепернатий анонсував заходи, які відбуватимуться в районі протягом тижня.