Привітання державних службовців з професійним святом

Дата: 23.06.2021 10:55

Сьогодні, в актовому залі будинку рад, голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, голова районної ради Василь Неборецький, Тульчинський міський голова Валерій Весняний привітали працівників районної державної адміністрації з професійним святом – Днем державної служби.

У своєму вітально слові керівництво району та міста зазначило, що сьогодні  державна служба України  знаходиться в процесі реформування, головна мета якого становлення  ефективної, стабільної системи державного управління та підвищення авторитету державного службовця.  Реалізації стратегії реформування системи державної служби – відповідальна  місія, що потребує високого рівня   професіоналізму та сумлінного виконання своїх службових обов`язків. Довіра до влади починається з людини, яка вирішує свої повсякденні проблеми. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.

Побажали міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України.

Почесними грамотами голови облдержадміністрації Сергія Борзова  та обласної Ради Вячеслава Соколового за сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов’язків та з нагоди Дня державної служби нагороджено:

• Бурдо Ольгу Олександрівну – заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації;
  • Бакуму Тетяну Степанівну –  начальника відділу цифрового розвитку, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації;
  • Дегтяр Ірину Дмитрівну – головного спеціаліста  відділу з питань персоналу апарату райдержадміністрації.

Грамотою голови райдержадміністрації Олександра Гаврилюка за  наполегливість, толерантність, професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня державної служби нагороджено:

• Андрусь Ольгу Володимирівну – головного спеціаліста відділу програмного забезпечення № 2 смт Крижопіль управління соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації;
  • Бондарчук Олену  Олександрівну – головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення та супроводу діяльності органів місцевого самоврядування управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації;
  • Васалатій Надію Іванівну – головного спеціаліста відділу соціальної підтримки пільгових категорій громадян та осіб з інвалідністю № 3 смт Піщанка управління соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації;
  • Заяць Марину  Анатоліївну – головного спеціаліста відділу архітектури, просторового розвитку,  житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації;
  • Матвієву Катерину Олександрівну – головного спеціаліста сектору правового забезпечення служби у справах дітей Тульчинської райдержадміністрації;
  • Науменко Світлану Олександрівну – заступника начальника фінансово-господарського відділу управління соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації;
  • Сенько Людмилу  Анатоліївну – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

Голова районної ради Василь Неборецький за багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади, високий професіоналізм, компетентність, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята - Дня державної служби України відзначив грамотами:

- Гаврилюка Олександра Анатолійовича – голову Тульчинської райдержадміністрації;

• Найду Тетяну Миколаївну – керівника апарату райдержадміністрації;
  • Ніколаєнко Євгенію Ігорівну – начальника відділу фінансів  райдержадміністрації;
  • Бакуму Тетяну Степанівну – начальника відділу цифрового розвитку, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.