Спортивна ініціатива Ірини Борзової в дії

Дата: 25.06.2021 16:10

Сьогодні, 25 червня 2021 року, у спорткомплексі «Здоров’я» м. Вінниці відбувся фінальний етап змагань з тенісу настільного серед депутатів районних, міських, селищних, сільських рад та молоді, зініційований народним депутатом України Іриною Борзовою за підтримки Управління спорту та рухової активності і профільного Комітету Верховної Ради.

Кожний із 6 районів Вінниччини був представлений 3 кращими тенісистами за підсумками попереднього етапу.

На урочистій церемонії відкриття змагань з вітальним словом до учасників звернулась народний депутат Ірина Борзова, заступник начальника Управління спорту та рухової активності Наталія Токар, депутати Вінницької міської ради.

Представники Тульчинського району – Олег Яковенко, Максим Іванчук та Артур Теплий, на чолі із заступником голови Тульчинської районної державної адміністрації Сергієм Чепернатим, гідно представили район у престижному турнірі і здобули ІІІ загальнокомандне місце  у неофіційному заліку.

Всі учасники на церемонії нагородження отримали почесні грамоти та нагороди відповідних гатунків з рук першого заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації Наталі Заболотної  та народного депутата України Ірини Борзової.

Слід відзначити високий рівень організації змагань, професійне суддівство, максимально комфортні умови ігрової зали та надсучасні ігрові тенісні столи.

Зі слів Ірини Борзової, ця прекрасна спортивна ініціатива стане традиційно щорічною.