Загибель Героя – непоправна втрата

Дата: 27.05.2022 15:43

Клята війна забрала життя ще одного молодого захисника з Тульчинщини.

19 травня 2022 року в бою поблизу Сєвєродонецька загинув Вишневський Сергій Олександрович, 27 жовтня 1997 року народження, уродженець смт.Піщанка.

Вишневський С.О. був курсантом Національної академії СБУ, бійцем 79 окремої десантно-штурмової бригади.

Сергій Олександрович вирізнявся з поміж інших своєю розсудливістю, мудрістю та виваженість в прийнятті рішень. Незважаючи на юний вік мав дорослі погляд на життя, був порядним, ерудованим та розсудливим.

Він любив життя, займався сортом, захоплювався літературою та подорожжю рідною Батьківщино.

Окупант обірвав вік нашому Земляку, безжально перекреслив життєві плани.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює співчуття родині, друзям, побратимам, усім хто знав Сергія Олександровича. Світлий добрий спомин про справжнього патріота, вірного Сина України, який віддав своє життя за Україну навіки залишиться в наших серцях.

Відповідно до розпорядження селищного голови 28 травня 2022 року в Піщанській територіальній громаді оголошено Днем жалоби.

Не забудемо і не пробачимо!

Світла пам’ять Герою України!