Йому назавжди залишиться тридцять літ …

Дата: 18.06.2022 14:48

Сум та печаль огортає Томашпільську громаду. Вона знову втратила свого мешканця. В бою за незалежність своєї Батьківщини загинув житель с.Рожнятівки, Бойко Ігор Валерійович, 19 червня 1991 року народження.

Під час виконання бойового завдання, біля села Орехово Донецької області, 15 червня 2022 року  в наслідок вибухової травми загинув єдиний син, надія та опора батьків, не доживши до свого тридцяти одноріччя кілька днів.

Бойко Ігор Валерійович, був сильним, відважним та мужнім, до останнього життєвого подиху боровся за свободу, за мир, за вільне майбутнє кожного з нас.

Ми в неосяжному боргу перед нашим захисником-Героєм. Кожна загибель – це величезна втрата для всього українського народу. Ми вклоняємося таким лицарям, як Ігор Валерійович, які ціною власного життя рятують Україну від російської орди.

Тульчинська районна військова адміністрація щиро співчуває родині загиблого Захисника, поділяємо ваше горе та сумуємо разом з вами.

Пам'ять про Ігоря Валерійовича буде навічно закарбована в наших серцях!

Вічна Слава та Царство небесне!