Не пробачимо ворогові жодної втраченої душі.

Дата: 23.01.2023 12:03

Війна принесла на українську землю надзвичайно багато горя. Все частіше ми прощаємось з нашими молодими, сильними, відважними земляками.

Лави Небесного війська поповнив Балик Валентин Олексійович, 02 лютого 1979 року народження, житель с.Суворовське Тульчинської громади.

Старший солдат Балик Валентин Олексійович був стрільцем-санітаром стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону.

21 січня 2023 року,  у бою за Батьківщину, біля населеного Первомайське Донецької області життєву лінію нашого земляка обірвав ворожий окупант.

Валентин Олексійович був вірний військовій присязі та загинув як герой. Він врятував багатьох побратимів, лиш себе не вберіг.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття сім’ї, родині, побратимам, односельчанам, друзям, усім хто знав, цінував, поважав та любив нашого Героя-земляка.  Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами

Не пробачимо ворогові жодної втраченої душі.

Вічна пам’ять та вічна слава Герою!