Герої не вмирають, а навічно вписують своє ім'я в історію боротьби українського народу.

Дата: 28.01.2023 15:41

Знову трагічна звістка прийшла у Тульчинську громаду – жорстока війна забрала ще одне молоде життя. Ще одна душа воїна відлетіла у небесну височінь і поповнила Небесне військо. Янголом неба став Лисенко Микола Миколайович, 3 липня 1986 року народження, житель смт.Кирнасівка.

Солдат Лисенко Микола Миколайович був механіком-водієм 2 розвідувального відділення 1 розвідувального взводу розвідувальної роти.

27 січня 2023 року під час виконання бойового завдання, біля населеного пункту Часів Яр Донецької області, виявивши стійкість та мужність, наш земляк загинув.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття дружині, діткам, усій родині. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Кожний загиблий воїн - це болючий шрам для всіх нас. Вічна слава Героям, відважним захисникам, які тепер з небес будуть охороняти наш мир і спокій!

Вічна слава Миколі Миколайовичу!

Він назавжди залишиться в нашій пам’яті!