Засідання комісії з питань захисту прав дитини
Дата: 08.02.2023 16:20
Кількість переглядів: 87
8 лютого 2023 року відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини за головуванням начальника Тульчинської районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, на якому розглядалися питання щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, підведено підсумки за результатами роботи служби у справах дітей за минулий рік та напрацьовано першочерговий план дій на І квартал поточного року.