Наша земля дає нам силу
8 лютого 2023 року в приміщенні Вінницького обласного художнього музею з відбулась презентація персональної виставки заслуженого художника України, члена Вінницької обласної організації Національної спілки художників України Григорія Зорика «Наша земля дає нам силу» нагоди 65 річного ювілею. В заході взяли участь начальник Тульчинської районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк та заступник начальника Сергій Чепернатий.
Ознайомившись із представленою експозицією, що нараховує понад 30 живописних полотен, окремі з яких були в експозиції Пекінської (Китай) живописної виставки художника, начальник Тульчинської РВА подякував митцю за його щиру любов до України, віру у її квітуче майбутнє та передану Збройним Силам України допомогу від реалізації його полотен в Пекіні, та наголосив на тому, що будь-яка допомога для наших Захисників та Захисниць, чи то фінансова чи то матеріально-технічного забезпечення, наближає мир та спокій на нашій землі, наближає перемогу України.