Йому назавжди двадцять шість …
На жаль на війні проти росії від куль гинуть наші військові, але тут в тилу на нас теж летять “кулі” і цими кулями є погані звістки про втрати близьких людей. Ще одне ім’я полеглого захисника викарбоване на серці України. Янголом неба став Бенедик Сергій Володимирович, 09 січня 1997 року народження, житель с.Печера Шпиківської громади.
Солдат Бенедик Сергій Володимирович був командиром відділення управління командира батареї взводу управління мінометної батареї механізованого батальйону.
6 лютого 2023 року на околицях села Площанка Луганської області внаслідок мінометного обстрілу ворогом наш Земляк отримав поранення несумісне з життям.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття матері Наталії Володимирівні, батьку Володимиру Федоровичу, сестрі Іванні та всій родині. На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе вашої сім’ї та разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі.
Низький уклін батькам за сина Героя!
Нехай Господь упокоїть душу юного воїна Сергія!
Світла й вічна пам’ять загиблому Герою!