Олександр Гаврилюк провів онлайн-нараду щодо виконання завдань в рамках мобілізаційної підготовки та мобілізації
10 лютого 2023 року під головуванням начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка відбулась онлайн-нарада з головами територіальних громад району, начальниками відділів РТЦК та СП щодо формування стрілецького батальйону Вінницької області.
В районній студії були присутні начальник Тульчинського РТЦК та СП Ярослав Ліщина, заступник начальника РТЦК та СП Ігор Ярмоленко, заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій, завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій апарату РВА Оксана Шпатарюк, головний спеціаліст сектору Ніна Мончук.
Учасники засідання обговорили питання щодо виконання завдань, визначених Верховним Головнокомандувачем та передбачених Законом України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію ".