Чергова болюча рана у трагічному калейдоскопі нашої реальності.

Дата: 13.02.2023 15:34

Лютий лютує своїми трагічними сповіщенням про загибель наших мужніх та доблесних захисників Батьківщини. Маємо чергову втрату. Кричко Валерій Володимирович, 11 листопада 1972 року народження, житель с.Забужжя Брацлавської громади поповнив легіони небесного війська.

Солдат Кричко Валерій Володимирович був  стрільцем-санітаром 1 мотопіхотного відділення 2 мотопіхотного взводу 1 мотопіхотної роти.

10 лютого 2023 року біля населеного пункту Водяне Ясинуватського району Донецької області, виявивши стійкість та мужність,  наш Воїн-захисник загинув.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, усім хто знав, любив та поважав Валерія Володимировича. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Вічна та світла пам'ять захисникові, який став на захист рідної землі.

Пам'ятатимемо про Твій подвиг допоки в наших грудях б'ються серця справжніх українців.