Шановні мешканці Тульчинського району !
Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського від 14 лютого 2022 року № 53/2022 з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість 16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання.
У День єднання Державний Прапор України буде піднято на будівлях усіх населених пунктах країни, а о 10:00 – виконано Державний Гімн.
Ми всі різні, за віком, статтю, освітою, місцем роботи та проживання, але у нас є те, що нас усіх об’єднує. Ми прагнемо єдиного – жити на свій Богом даній землі, бути незалежними та вільними. Ми майже рік боремось з агресором за свою свободу та незалежність. Ми як ніколи об’єднані. Ми пережили майже рік масштабної війни, але не зламалися. Усі як один невтомно виборюємо волю і вільне майбутнє. Ми стоїмо, боремось і виграємо, бо ми разом, ми єдині.
І як заповів великий Тарас Григорович Шевченко:
…«І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі»
начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК