Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!
15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З кожним роком історія віддаляє нас від років Афганської війни, але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті приклади мужності і вірності синів своєї Батьківщини, які з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської мужності та героїзму.
Ви є взірцем для нинішніх воїнів-захисників України. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, і як ніхто усвідомлюєте свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь. Ви є взірцем служіння народу та державі у наші дні.
Згідно зі статистикою, в Афганістані загинули 4 тисячі українців. 72 українських воїни зникли безвісти. Майже 3 тисячі матерів втратили своїх синів, півтисячі жінок стали вдовими, 711 дітей – сиротами.
Більше 8 тисяч українців отримали поранення, 6 тисяч залишилися інвалідами. Це страшна ціна, яку заплатила Україна за імперські амбіції Кремля.
Вічна пам’ять воїнам, які загинули до кінця виконуючи свій військовий обов’язок.
Щиро вітаю воїнів-інтернаціоналістів та членів їх сімей з днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав! Ця знаменна дата збігається з одним з найбільших християнських свят – Стрітенням Господнім. В цей день молімося за душі полеглих братів в Афганістані, за теперішніх захисників Батьківщини!
Низький уклін вам, миротворці. Хай затишок, добро і шана оточують вас скрізь!
Бажаю вам і вашим родинам добра, миру і достатку, міцного здоров’я на довгі літа! Наснаги вам, щастя, радості, успіхів у праці на благо родини та рідної України!
Честь і слава Вам, шановні ветерани Афганістану!
начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК