Проведено виїзні наради в Крижопільській, Городківській, Піщанській та Студенянській громадах району.

Дата: 14.02.2023 16:14

Сьогодні, 14 лютого 2023 року під керівництвом начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, за участі начальника  Тульчинського РТЦК та СП Ярослава Ліщини, заступника начальника РТЦК та СП Ігоря  Ярмоленка, заступника  начальника районної військової адміністрації Володимира Скалія відбулись виїзні наради в Крижопільській, Городківській, Піщанській та Студенянській громадах.

На нараду були запрошенні сільські, селищні голови громад, представники місцевих підприємств, установ та організацій, які здійснюють свою підприємницьку діяльність в зазначених громадах та начальники Крижопільського та Піщанського  відділів Тульчинського РТЦК та СП.

Під час зустрічей було обговорено питання військового обліку, мобілізації людських та транспортних ресурсів, забезпечення функціонування економіки району. Учасникам зібрання наголошено на заходах по виконанню завдань, визначених дорученнями Сергія Борзова начальника Вінницької обласної військової адміністрації (Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА) щодо сприяння територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки області в підготовці й проведенні заходів з формування стрілецького батальйону та щодо встановлення планів поставки мобілізаційних ресурсів для формування стрілецького батальйону.