Афганська неоголошена війна
«Ти – вічний біль, Афганістан,
Ти – наш неспокій.
І не злічить глибоких ран
В борні жорстокій.
І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –
Не всі вернулися сини із тих ночей…»
Афганська кампанія залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків. Через страшне горнило афганської війни пройшли тисячі українських солдат. В далекому 1989 році, саме 15 лютого останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез.
Сьогодні в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, спільно із головою районної ради Василем Неборецьким та заступником Тульчинського міського голови Віталієм Побережником поклали квіти на Алеї афганців в парку «Пам'ять» в м.Тульчин відвідали могили тульчинців – Подоляна Олександра Вікторовича, Степанюка Олега Костянтиновича та Андріїшина Ігоря Івановича, які загинули в Афганістані та хвилиною скорботного мовчання вшанували їх світлу пам'ять.