Україна збільшила імпорт електроенергії – це допомагає обходитися без відключень, - Укренерго

Дата: 17.02.2023 10:10

14 лютого європейське енергооб’єднання ENTSO-E збільшило технічну можливість імпорту електроенергії в Україну до 700 МВт у будь-який час, - повідомили в «Укренерго».

До цього максимально можливий імпорт з Європи становив 700 МВт вночі та 600 МВт в інші години доби.

«Збільшення ліміту, а також відмова від експорту електроенергії (це рішення ухвалили ще у жовтні 2022-го) дозволили зменшити обсяги обмежень», - коментує Начальник ОВА Сергій Борзов, посилаючись на «Укренерго».

Як зазначили у компанії, фахівці  й надалі працюватимуть над розширенням технічних можливостей для комерційного обміну між Україною та Європою.Фото без опису