Участь в засіданні 38 сесії Вапнярської селищної ради 8 скликання
Дата: 17.02.2023 10:29
Кількість переглядів: 121
16 лютого 2023 року відбулась 38 сесія Вапнярської селищної ради 8 скликання в роботі якої взяв участь заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій.
Одним із основних питання був звіт селищного голови. Окрім цього депутати розглянули ряд інших важливих питань, зокрема щодо виділення коштів та надання відповідних дозволів для покращення системи питного водопостачання, а також ряд земельних питань.
По кожному питанню порядку денному прийняті відповідні рішення.