Рятував життя побратимам, а своє не вберіг
Отримали чергову трагічну звістку. В Миколаївській клінічній лікарні № 1 помер наш земляк Гончар Ігор Іванович, 05 квітня 1980 року народження, житель с.Городківка.
Призваний на військову службу 19 червня 2022 року Тульчинським РТЦК та СП. Молодший сержант Гончар Ігор Іванович був бойовим медиком розвідувального взводу роти контр-диверсійної боротьби.
Ігор Іванович був Воїном світла, котрий на страшній війні рятував життя славних побратимів в якості бойового медика.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття сім’ї, родині, друзям побратимам, усім хто знав, любив, поважав нашого Героя-земляка.
Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.
Вічна та світла пам'ять захисникові, який став на захист рідної землі.
Герої не вмирають!