Виїзний прийом в Вапнярській територіальній громаді

Дата: 17.02.2023 11:08

З  метою створення необхідних умов для реалізації конституційного права громадян на звернення, проведення прямого діалогу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з громадянами, кваліфікованого, об’єктивного і оперативного вирішення порушених ними питань на території району відновлено виїзні прийоми громадян  керівництвом  Тульчинської районної військової адміністрації в територіальних громадах району у першому півріччі 2023 року.

16 лютого 2023 року відбувся виїзний прийом  у Вапнярській територіальній громаді за участі начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, заступників начальника Сергія Чепернатого, Володимира Скалія, начальника відділу архітектури, просторового розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури - головного архітектора району Миколи Шевчука, начальника відділу юридичного забезпечення та супроводу діяльності органів місцевого самоврядування управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування Ніни Мончук, за участі селищного голови Олександра Горенюка та його заступника Володимира Василенка

Під час зустрічі з представниками Томашпільського управління Тульчинської філії Вінницького обласного центру зайнятості – Ларисою Палійчук, Ларисою Зарванською, Таїсією Віцьковою, директором КУ «ЦНСП» Вапнярської селищної ради, головою координаційного штабу Світланою Куржос обговорювалися питання  і перспективи Урядового проекту “єРобота”, який  передбачає надання українцям грантів для започаткування бізнесу, розвитку підприємництва та навчання. Даний проект спрямований на активізацію підприємницької діяльності та стимулювання створення робочих місць. Отримати гранти можуть як підприємці-початківці, так і люди, що вже мають досвід у бізнесі. Подача заявки на грант здійснюється через Портал Дія.

На особистому прийомі громадян обговорювалися проблемні питання Вапнярської територіальної громади. Надано консультації, роз’яснення відповідальними особами РВА. Найважливіші питання взято на контроль профільних заступників

З нагоди свята Дня єднання прийняли участь у піднятті Державного Прапора України  в  ІІ ліцеї Вапнярської  територіальної громади.

На честь свята  в укритті ліцею відбувся благодійний турнір з шахів Тульчинського району, організаторами якого були Тульчинська районна військова адміністрація, виконавчі комітети територіальних громад району, Президія Федерації шахів Тульчинського району, ГО співпраці Україна-Франція «Акорд». Метою турніру був збір коштів на підтримку ЗСУ. В турнірі взяло участь 72 учасники, зібрано 4.5 тис. грн