Білим янголом на щиті в Шпиківську громаду повертається наш воїн

Дата: 28.02.2023 11:24

Війна, клята війна, яка завжди ходить поруч зі смертю, смутком та невимовним болем.

Сьогодні, на щиті до рідної домівки повертається Федоришин Олег Васильович, 25 липня 1990 року народження, житель с.Сліди.

Матрос Федоришин Олег Васильович був номером обслуги гранатометного відділення взводу вогневої підтримки роти морської піхоти.

Відданий військовій присязі, на вірність українському народові, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу та незалежність, 17 лютого 2023 року, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Мар’їнка Покровського району Донецької області наш Земляк загинув.

Олег Васильович був справжнім патріотом, вірним захисником України, таким він назавжди залишиться у нашій пам’яті та навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності. Смерть Олега – це не тільки біль сім'ї, родини, це біль громади, це біль усієї країни.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття дружині Лесі Василівні, донькам Анні, Євгенії, матері Наталії Михайлівні, брату Дмитру, сестрі Анастасії. Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.

Нехай душа загиблого Воїна знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Вічна пам’ять Герою!