Нeбecнe вiйcькo пoпoвнив щe oдин зaхиcник.
Дата: 28.02.2023 15:09
Кількість переглядів: 175
Важко сприймати смерть наших захисників. Ще важче знайти слова втіхи і підтримки для рідних, близьких та знайомих.
Тульчинщина втратила ще одного захисника. 23 лютого помер Безбородов Олексій Володимирович, 11 січня 1986 року народження, житель с.Дмитрашківка Піщанської громади.
Призваний на військову службу по мобілізації Тульчинським РТЦК та СП 23 грудня 2022 року, солдат Безбородов Олексій Володимирович був начальником польової лазні.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює слова співчуття родині, друзям, односельцям. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.
Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають.
Вічна пам’ять!