Знову горе. Знову втрата

Дата: 03.03.2023 11:02

Україна втратила ще одного вірного сина, який до останніх хвилин життя відстоював її свободу.

Янголом неба став Лозинський Станіслав Русланович, 23 березня 1999 року народження, житель с. Городище Піщанської громади.

Молодший сержант Лозинський Станіслав Русланович був командиром протитанкового відділення  протитанкового взводу роти вогневої підтримки.

27 лютого 2023 року біля населеного пункту Невельське, наш Земляк отримав поранення несумісні із життям.

Життєва свічка нашого новітнього Героя горіла яскраво й променисто, освітлюючи праведний життєвий шлях боротьби та нескореності.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття з приводу непоправної втрати родині, друзям побратимам, односельчанам. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Вічна пам’ять полеглому Герою, який повертається до рідної домівки на щиті.