Участь в засіданні 35 сесії Брацлавської селищної ради 8 скликання
02 березня 2023 року відбулась 35 сесія Брацлавської селищної ради 8 скликання в роботі якої взяв участь заступник начальника районної військової адміністрації Сергій Чепернатий.
Перед початком сесії присутні в залі депутати та запрошені вшанувати пам'ять полеглих, хто в усі часи і до сьогодні віддає своє життя боронячи незалежність нашої держави, всіх мирних українців, які загинули від навали російської орди хвилиною мовчання.
До порядку денного тридцять п’ятої сесії селищної ради було винесено 60 питань порядку денного, серед яких затвердження звіту про виконання бюджету Брацлавської ТГ за 2022 рік, затвердження Програми «Соціальний захист населення Брацлавської ТГ» на 2022-2024 роки» в новій редакції, затвердження Програми підтримки самозабезпечення Брацлавської ТГ харчовими продуктами, затвердження Програми забезпечення заходів щодо проведення призову громадян України а строкову військову службу, призову на військову службу за контрактом та по підготовці до мобілізації військовозобов’язаних на території селищної нари на 2023-2025 роки.
Також розглянуто ряд земельних питань та виділення матеріальної допомоги жителям громади.
По кожному питанню порядку денного було прийняті відповідні рішення.