Вічна пам'ять та слава оборонцеві!
Щодня здригається українська земля від болю, сліз та втрат. Плаче Україна, плачуть Небеса, кровоточать наші душі.Лави небесного війська поповнились нашим земляком Мельником Василем Анатолійовичем, 02 січня 1969 року народження, який був жителем с.Юрківка Шпиківської громади.
Призваний по мобілізації Тульчинським РТЦК та СП, молодший сержант Мельник Василь Анатолійович був номером обслуги протитанкового взводу піхотного батальйону. 02 березня 2023 року Його життєва лінія згасла.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття матері Ганні Дем'янівні, дружині Світлані Миколаївні, дітям Юлії та Максиму, родині, друзям, односельцям з приводу гіркої втрати. В цю гірку мить поділяємо ваше горе та разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі.
Нехай добрий, світлий спомин про Захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам'яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Вічна пам'ять воїну-земляку, який своє життя поклав за свою Батьківщину!
Ми виборемо перемогу та завжди пам’ятатимемо якою ціною.
Вічна пам'ять та слава оборонцеві!