Вічна пам'ять та слава Герою, який віддав своє життя за Україну!
Збройні Сили України щодня, щохвилини ведуть безкомпромісні бої з окупантом, даючи рішучу відсіч ворожій орді. Стійкістю та силою наших воїнів захоплюється увесь світ. Та, на жаль, не всі вони повертаються додому живими. Безжальна та жорстока війна забирає від нас найкращих синів Української землі.
Тульчинську громаду сколихнула чергова втрата. Загинув Ткач Ігор Михайлович, 07 серпня 1997 року народження, житель с.Суворовське.
Старший солдат Ткач Ігор Михайлович був старшим водієм 2 взводу розвідки спеціального призначення роти розвідки спеціального призначення.
В районі населеного пункту Спірне Донецької області, у перший день весни, окупант забрав життя нашого Земляка, котрий потрапив під мінометний обстріл.
Красень, молоденький, дуже шкода, що така жорстока його доля!
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття сім’ї та родині, побратимам, усім хто знав, любив та поважав Ігоря Михайловича. Розділяємо біль втрати та сумуємо разом з вами.
Хай земля буде пухом захиснику! Царство Небесне та вічна пам’ять!