Твій спокій сховали небесні вітрила, І зорі рум'яні зігріють вночі, А тут на землі зовсім свіжа могила, За що тебе вбили оті палачі? (Юлія Хандожинська)

Дата: 08.03.2023 18:35

Щодня здригається українська земля від болю, сліз та втрат. Щохвилини ми усі знаходимось у моторошному сні, від якого не можемо прокинутись.

Ми вкотре осиротіли, йдуть з життя кращі з кращих, патріоти, мужні та відважні захисники.

Саме таким був  наш земляк - Редченко Руслан Дмитрович, 15 жовтня 1994 року народження, житель с. Павлівка Крижопільської громади.

08 травня 2022 року, солдат Редченко Руслан Дмитрович потрапив під артилерійський обстріл противника біля населеного пункту Новогригорівка Миколаївської області.

Цілих десять місяців родина нашого Героя-захисника чекала вісточки, і сьогодні вона чорним крилом постукала в батьківську хату.

В такий надзвичайно важкий час ми низько схиляємо голови у скорботі та висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Героя.

Нехай добрий, світлий спомин про Захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам'яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Вічна пам'ять Воїну-земляку, який своє життя поклав за свою Батьківщину!