«Патронат над дитиною» - тема дистанційного навчання фахівців у справах дітей ТГ району

Дата: 10.03.2023 13:19

10.03.2023 року , з метою здійснення координації та надання методичної допомоги службам у справах дітей територіальних громад Тульчинського району, службою у справах дітей Тульчинської районної військової адміністрації проведено онлайн – навчання на тему: «Патронат над дитиною».

На зустрічі був розглянутий механізм запровадження та організація функціонування сім’ї патронатного вихователя, надання послуги патронату над дитиною, яка перебуває у складних життєвих обставинах, здійснення заходів щодо її захисту та забезпечення права на догляд, виховання в безпечному та сприятливому сімейному середовищі, процедура влаштування дитини до сім’ї патронатного вихователя.