Герої не вмирають – доки ми про них пам'ятаємо!

Дата: 10.03.2023 15:19

Земля здригається від болю. Небо похмуре. Вітер морозний та віє сумом і болем. В жалобі знову Тульчинщина. Тепер палає свіча пам’яті того, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості пожертвував найціннішим. На російсько-українській війні ми втратили Лівандовського Віктора Михайловича, 21 лютого 1969 народження, жителям с.Зянківці Брацлавської громади.

Сержант Лівандовський Віктор Михайлович був стрільцем-помічником гранатомтного відділення 3 мотопіхотного взводу 1 мотопіхотної роти.

07.03.2023 під час виконання обов’язків військової слуби, завдань пов’язаних із захистом Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, поблизу населеного пункту Первомайське Донецької області,  під час штурмових дій противника отримав поранення несумісні із життям.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття родині та близьким загиблого Героя-захисника. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Вічна і світла Пам'ять Спочилому Герою України!

Дякуємо за жертовний подвиг в ім'я України!