На Вінниччині активізують роботу колективних центрів проживання для ВПО

Дата: 14.03.2023 09:15

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна провела онлайн зустріч з керівниками територіальних громад щодо роботи колективних центрів проживання для ВПО у Вінницькій області.

У засіданні також взяв участь заступник Начальника ОВА Андрій Кавунець.

Спільне завдання - покращення умов та налагодження роботи колективних центрів регіону.

Як зазначила Наталя Заболотна, ситуація в громадах різна. За її словами, 43 територіальні громади з 63 на сьогодні мають діючі колективні центри.

Присутні також обговорили системність та оперативність подачі потреб від громад, яка має бути завжди актуальною. Це необхідно для того, щоб усі міжнародні організації могли своєчасно аналізувати й спрямовувати туди свою допомогу.

«Робота таких центрів вкрай важлива. – підкреслила Наталя Заболотна. - Наша область серед тих регіонів, які прийняли найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб. Ми пережили зиму! Однак війна не завершилась! Маємо продовжувати працювати, щоб усі, хто тікає із зони бойових дій, мали свій прихисток!».