Створення Каталогу організацій - надавачів послуг ветеранам

Дата: 16.03.2023 10:47

Відділ економіки, стратегічного та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату районної військової адміністрації  інформує, що Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України в рамках реалізації  проєкту зі створення Школи сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок,  проводить опитування з метою визначення організацій, що надають або можуть надавати  консультаційні, дорадчі та інші функціональні послуги ветеранам та ветеранкам війни у сприянні розвитку сільськогосподарського підприємництва серед ветеранів, зокрема у створенні сімейних фермерських господарств .

На основі опитування буде створено Каталог профайлів організацій-надавачів послуг ветеранам у сприянні розвитку ветеранського фермерства, де буде зазначатися, які послуги можуть бути надані ветеранам певними суб’єктами господарської діяльності, їх досягнення в цій сфері, місцезнаходження та контактна інформація.

Тому, звертаємося до суб’єктів господарювання  району, які надають  або можуть надавати консультаційні, дорадчі та інші функціональні послуги ветеранам  і мають  бажання  бути  включеним до цього Каталогу,  з проханням заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/sndTNRefzKvcNNs46

Даний  проєкт здійснюється безпосередньо Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» та став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключною відповідальністю Всеукраїнської громадської організації «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» і не обов’язково відображає погляди Державного департаменту США та IREX.

Більше інформації про проєкт - за посиланням: http://dorada.org.ua/uk/shkola-simejnogo-fermerstva-dlya-veteraniv-ta-veteranok

Інформаційна  підтримка: тел. +38093 163 25 81(Світлана), shkolaveteraniv@gmail.com