Відбулась робоча нарада з ключових питань сьогодення

Дата: 17.03.2023 11:54

Сьогодні, 17 березня 2023 року, за участі селищного голови Миколи Кобринчука, керівників установ, організацій та старостів Брацлавської територіальної громади відбулась робоча нарада, в якій за дорученням очільника району Олександра Гаврилюка, взяв участь заступник начальника Тульчинської районної військової адміністрації Сергій Чепернатий.

Серед опрацьованих питань:

• аналіз виконання завдань, які визначенні протокольним  дорученням розширеного оперативного штабу, який відбувся 28  лютого 2023 року під головуванням начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка;
  • виконання наказу Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова щодо посилення соціальної підтримки та допомоги сім’ям Захисників та Захисниць, вразливих категорій та внутрішньо переміщених осіб.

«Соціальний супровід зазначених категорій є вкрай важливим, це наш обов’язок та наша відповідальність », - окреслив Сергій Чепернатий у своєму виступі.