Перший благодійний чемпіонат Тульчинського району з футзалу серед аматорських колективів завершено.

Дата: 20.03.2023 12:05

У останньому турі змагання визначився чемпіон та призери, турнірна таблиця набула прикінцевого вигляду.

Але головне - це підтримка нашого воїна-земляка ЗСУ та його поступове одужання.

Уся футбольна родина зібралась на підсумковому нагородженні, демонструючи єдність заради однієї мети, міць тіла й духу.

З рук начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, очільника  обласної асоціації футзалу Юрія Максименка та його заступників, голови районної асоціації футболу Сергія Чепернатого усі команди отримали здобуті нагороди та подяки організаторів благодійної акції.

Щиро вдячні Вінницькій обласній асоціації футболу та футзалу за суттєву підтримку !

Зрештою й домовились про наступний футзальний проєкт спрямований на підтримку збройних сил України.

Отож, далі буде!

Перемагаймо разом!