Війна не припиняє надсилати нам трагічні новини

Дата: 25.03.2023 15:13

Сьогодні Томашпільську громаду сколихнула чергова жахлива звістка. На фронті загинув Волошин Григорій Іванович, 09 березня 1966 року народження, житель с.Стіна.

Сержант Волошин Григорій Іванович був старшим водієм гранатометника 2  артилерійського взводу 1 артилерійської батареї артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи.

Вірний військовій присязі,  у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, загинув 23.03.2023 року біля населеного пункту  Костромка Херсонської області.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття рідним  і близьким нашого Героя-земляка. Розділяємо гіркоту вашої втрати та сумуємо разом з вами. Невимовний біль за мужнього  захисника, безстрашного воїна, відданого патріота України назавжди залишиться в нашій пам’яті.

Дякуємо Герою за подвиг в ім’я майбутніх поколінь

Світла пам’ять та вічна шана!