Клята війна забрала життя тульчинця

Дата: 27.03.2023 19:11

Гірко й боляче усвідомлювати, що кращі сини України йдуть у небесне військо. Знову непоправна втрата, знову сльози та біль пронизують кожного з нас. Віддав життя за Україну Солодкий Вадим Ігорович, 1984 року народження, житель м.Тульчина.

Солдат Солодкий Вадим Ігорович був оператором відділення РЕБ 3 загону СП.

23 березня 2023 року,  під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності України , біля населеного пункту Новоселівка Друга Донецької області, в результаті артилерійського обстрілу противником отримав поранення несумісне із життям.

Вадим Ігорович мужньо захищав Батьківщину від окупанта, був опорою для побратимів, надією для кожного з нас.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким полеглого бійця. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами. Усі, хто знав загиблого воїна, запам’ятають Його, як добру та щиру людину, відважного захисника та оборонця кожного українця.

Нехай спомин про подвиг Героя-земляка буде вічним. Тульчинщина завжди пам’ятатиме всіх, хто віддав життя за свободу та незалежність.

Герої не вмирають!