Рахімова Олексія Леонідовича  нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня – посмертно

Дата: 27.03.2023 19:58

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, відповідно до Указу Президента України від 29 липня 2022 року № 541/2022 солдата, Рахімова Олексія Леонідовича нагороджено орденом «За мужність»  ІІІ ступеня (посмертно).

Начальник  Тульчинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Ярослав Ліщина спільно із начальником групи МПЗ Тульчинського РТЦК та СП підполковником Дмитром Слободянюком та Тульчинським міським головою Валерієм Весняним, 23 березня 2023 року від імені Президента України Володимира Зеленського вручили Почесну відзнаку дружині загиблого захисника.

Посадовці схилили голови перед неоціненим подвигом Захисника, висловили слова безмежної вдячності за його ратний подвиг перед Батьківщиною.

Рахімов Олексій Леонідович, житель с. Богданівка Тульчинської громади, загинув 26 травня 2022 року, біля населеного пункту Донецьке Донецької області під час захисту Батьківщини від російського агресора.

Сумуємо!

Пам’ятаємо!