Вони покидають поле бою на землі і ангелами світла оберігають рідну Батьківщину та свій народ з небес

Дата: 03.04.2023 11:18

Кожна трагічна звістка про втрату земляків розриває душу. Відданий військовій присязі на вірність українському народові, в бою за Батьківщину загинув Шевчук Руслан Францевич, 1970 року народження, житель м.Тульчин Тульчинської громади.

Молодший сержант Шевчук Руслан Францевич був командиром 2 відділення 2 взводу оперативного призначення 1 роти оперативного призначяення  (на БТР) 1 батальону оперативного призначення (на БТР).

На привеликий жаль, у розквіті сил, 31 брезня 2023 року в районі населеного пункту Озарянівка Бахмутського району Донецької області, обірвалось життя нашого Героя-захисника.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює найщиріші співчуття всім рідним та близьким, друзям та побратимам Руслана Францевича. У скорботі та молитві разом з вами низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного Сина України.

Нехай Всевишній допоможе пережити важкий біль непоправної втрати. Подвиг Героя-захисника назавжди залишиться в наших серцях.

Герої не вмирають!