В Крижопільській селищній раді відбулось чергове засідання комісії ТЕБ та НС
Дата: 03.04.2023 15:17
Кількість переглядів: 107
В Крижопільській селищній раді відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій був присутній начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.
Членами комісії було опрацьовано чотири питання:
- Про порядок роботи Пунктів Незламності у веснянолітній період 2023 року;
- Про організацію та проведення спеціальних об'єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на території Крижопільської селищної територіальної громади у 2023 році;
- Про стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки культових споруд на території Крижопільської територіальної громади;
- Про заходи щодо попередження пожеж в місцях збирання, зберігання та переробки врожаю зернових культур та заготівлі грубих кормів в пожежонебезпечний період 2023 року.
По кожному питанню порядку денного були прийняті відповідні рішення.