Черговий важкий біль втрати

Дата: 04.04.2023 08:33

На превеликий жаль, у розквіті сил обірвалось молоде життя. Тульчинщина втратила ще одного мужнього та відважного сина. Янголом неба став Носaч Андрій Віталійович, 15 листопада 1986 року народження, житель с.Соколівка Крижопільської територіальної громади.

Старший солдат Носич Андрій Віталійович був стрільцем-снайпером 1 мотопіхотного відділення 1 мотопіхотного взводу 2 мотопіхотної роти.

02 квітня 2023 року наш Герой-земляк загинув під час ведення стримуючих дій противника, поблизу населеного пункту Первомайське Донецької області отримавши поранення несумісне із життям.

Андрій Віталійович ще стільки всього не встиг у своєму житті, але став прикладом мужності та відваги. Він воїн, разом з відходом якого завмерла часточка душі всіх його близьких.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям побратимам, усім хто знав, поважав, любив. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Ратний подвиг Героя-земляка навіки залишиться в наших серцях.

Вічна пам’ять Герою!