Матері та дружини захисників України – «Незламні»!

Дата: 04.04.2023 10:51

Щодня війна наносить нищівний удар по психологічному стану кожного українця та українки. Неймовірно сильно це відчувають дружини та матері наших Захисників та Захисниць.

«Незламна» - саме таку назву обрали матері та дружини захисників України, що вперше сьогодні зустрілися в Клубі підтримки родин захисників Городківської громади»,- зазначає Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, яка за ініціативи очільника ОВА Сергія Борзова, організувала зустріч з кваліфікованими та досвідченими психологами у Городківській ТГ.

Аби допомогти та поспілкуватись з жінками, працювали:

- Інна Володимирівна Чухрій, професор кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету  ім. М.Коцюбинського;

- Олена Юріївна Бесараба, кандидат психологічних наук, лікар-психолог;

- Оксана Вікторівна Драб, практичний психолог Городківської громади.

Психологині створили невимушену атмосферу довіри та відкритості. Надали корисну інформацію та навички по роботі зі стресом і тривогою, які варто використовувати у повсякденному житті.

«Такі зустрічі вкрай важливі у воєнний час,- підкреслила Наталя Заболотна.-Поки Захисники та Захисниці боронять кордони нашої країни, наш обов’язок піклуватися про здоров’я та психологічний стан їх родин».

Наталя Заболотна висловила вдячність голові Городківської громади Олені Резнік, яка відразу підхопила ініціативу для матерів і дружин захисників України.

Підтримка та допомога їм - наш спільний обов’язок!