Біль втрати торкнувся ще однієї родини, навіки осиротивши її, забравши найдорожчу серцю людину.
Сьогодні Піщанська громада очікує прибуття траурного кортежу із тілом свого односельця, на щиті повертається Любінчук Геннадій Вікторович, 5 листопада 1971 року народження, житель смт.Піщанка.
Наш Герой-земляк був призваний третім відділом Тульчинського РТЦК та СП Вінницької області. 5 серпня 2022 року в населеному пункті Піски Донецької області відбувся його останній бій.
Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, та нехай добрий, світлий спомин про Геннадія Вікторовича стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття рідним і близьким. Схиляємо разом з вами голови у скорботі та розділяємо біль вашої втрати.
Вічна пам'ять Захиснику України!
Герої не вмирають!