Виїзний прийом в Крижопільській територіальній громаді
4 квітня 2023 року в Крижопільській територіальній громаді відбувся виїзний прийом громадян за участі начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, його заступників Сергія Чепернатого та Володимира Скалія, начальника Тульчинського районного управління головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Юлії Щаблевської, начальника відділу юридичного забезпечення та супроводу діяльності органів місцевого самоврядування управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування Ніни Мончук.
На прийомі розглядались проблемні питання працівників освіти, функціонування об’єктів укриття та харчування в навчальних закладах.
Очільник району відзначив системну роботу щодо поліпшення соціально-побутових умов внутрішньо переміщених осіб громади протягом ІІ року їх перебування. На даний час на території Крижопільської територіальної громади проживає 2424 ВПО, яким надається допомога із залученням місцевих аграріїв, підприємців та міжнародних організацій. Особлива увага приділяється ВПО, які проживають в місцях компактного проживання та максимально вразливим верствам населення.
По завершенню прийому громадян Олександр Гаврилюк обговорив ряд проблемних питань та окреслив алгоритм подальшої співпраці з представниками місцевого самоврядування.