Виїзний прийом у Вапнярській територіальній громаді

Дата: 06.04.2023 11:24

З  метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення, проведення прямого діалогу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з представниками громад, кваліфікованого, об’єктивного та оперативного вирішення порушених ними питань 05 квітня 2023 року відбувся виїзний прийом громадян керівництвом  Тульчинської районної військової адміністрації  за участі начальника Олександра Гаврилюка, його заступника Сергія Чепернатого, начальника відділу архітектури, просторового розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури - головного архітектора району Миколи Шевчука та начальника служби у справах дітей районної військової адміністрації Віталія Поліщука.

Під час прийому було опрацьовано колективне звернення членів громади щодо порушення прав приватної власності та дотримання санітарних норм за умов спільного проживання.

Серед розглянутих актуальних питань були:

- реалізації спільних заходів, старостинськими округами Вапнярської ТГ та  Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, щодо працевлаштування внутрішньо переміщених осіб;

- виконання наказу Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова щодо продовження роботи по соціальній підтримці та допомозі сім’ям Захисників та Захисниць  України;

- функціонування двох дитячих будинків сімейного типу, які розташовані на території громади.

Учасники прийому громадян відвідали комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Вапнярської селищної ради, пересвідчившись у якісному забезпеченні необхідного комплексу соціально-побутових умов компактного перебування 24 внутрішньо переміщених осіб з окупованих областей.