Наталя Заболотна: Об’єднуємо зусилля для того, щоб наші мешканці отримували якісну медичну допомогу

Дата: 06.04.2023 14:22

Сьогодні Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна взяла участь у засіданні обласної протиракової комісії у Подільському регіональному центрі онкології.

Під час наради присутні обговорили питання взаємодії закладів первинної та спеціалізованої медичної допомоги.

Як зазначила посадовиця, пандемія COVID-19 та повномасштабне вторгнення росії негативно вплинули на здоров’я українців. Усі ці стресові чинники спричинили загострення хвороб, особливо онкологічних.

Також вона додала, що профілактика та своєчасне виявлення хвороби – ключові фактори у боротьбі з раком.

«На жаль, маємо невтішні наслідки запущених хвороб через те, що люди вчасно не звертаються за медичною допомогою. – підкреслила Наталя Заболотна. – Об’єднуємо зусилля для того, щоб наші мешканці отримували якісну медичну допомогу».